23 weekjes bijna!!

Ha ladies,

Hoe is het met jullie?? Weer helemaal bijgekomen van de feestdagen? Hier gaat ie superr goed. Zit lekker in mijn velletje, dus jaa ben helemaal happy. Alweer bijna 23 weekjes. Ik moet zeggen dat het nu toch wel snel lijkt te gaan doordat we het toch wel druk hebben. Ik voel nou echt dat het allemaal wat serieuzer wordt, hahah. Dus op kantoor zet ik er tempo in, want wil toch best een hoop afronden voor mijn verlof en das eigenlijk al over 3 maandjes! Thuis zijn we ook aan de babykamer begonnen en wat voelt dat heeeeerlijk zeg. Mannetje doet het lekker in zn uppie, jaa met mij samen zover dat kan. Maar elke dag, beetje bij beetje en ik zie hem er helemaal van genieten  en we hebben nog tijd zat, dus gaat helemaal goed komen.

We hebben vorige week ook al een kamertje en wagen besteld, mannetje mocht het kamertje kiezen dus was wel heeel grappig en ik de wagen, maar die vond hij ook het leukste en kleur zaten we gelukkig op 1 lijn, maar een week later weer in babydump, keken we elkaar aan en jaa hoor we veranderden de kleur, hahahaha. Hij voelt zich helemaal erbij betrokken en superr trots. Dus maakt mij ook weer helemaal een happy woman.

Kamertje wordt week 6 al geleverd, dus zeg maar eind feb, kan ik gwn al beginnen met de accesoires en leuke gordijntjes enz kopen, kast indelen. Heb er al helemaaaaal zin in.

Doordat we elke dag een btj in het kamertje werken of op pas zijn, ben ik niet meer zoveel online. Ook moet ik eerlijk zeggen dat ik nu dat ik zwanger ben eigenlijk helemaal nie meer in de forums schrijf. Je loopt zoo achter als je een dag niet online geweest ben. Dus ladies, gwn een berichtje sturen he als je denkt dat ik je vergeten bent, hihiiii.

Volgende maand 9maandenbeurs en raar maar waar..mannetje heeft gwn zin en vroeg of we woensdag gaan dan is het papa dag? Whahahaha, ik rolde bijna van mijn stoel. Maar gelijk een tip voor jullie (aanstaande) papa's hebben die dag gratis entree ook! Normaal is het lekker een vriendinnendag of ging ik met mijn zus en nu ga ik gwn met mijn mannetje en ben ik zelf zwanger, voelt zoooo speciaal. Eindelijk ons beurt, yoeeehoeeeee.

Nou ladies, ik ga lekker tukken!!

Dikke knuffel voor jullie!!

369 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavaniris

    fijn dat je je zo goed voelt en leuk samen met je mannetje naar de 9 maanden beurs.
    xxx van ons

  • M89

    Leuk hoor! gelukkig voel je je zo goed, en heerlijk dat je mannetje er ook zoveel mee bezig is, geniet nog even van je zwangerschap meis

  • kimmmetje

    wat een vrolijk bloggie! Ik geniet van je leuke verhaal hihi
    En wat een lieve man heb je toch die zo heerlijk met je meedenkt met shoppen hihi
    Ben hier benieuwd hoe wij het gaan doen

  • Wonderkindje2

    .. Topventje heb je meid!! Zo te lezen gaat het super...Goed om te horen!! Have fun with you lovely men!!!!

  • erina

    Veel plezier op de 9 maandenbeurs!!!! En erg leuk om te horen dat je vriend zo betrokken is, hopelijk die van mij straks ook als het zover is.